Perkausová oslavila narozeniny. Přejeme hodně zdraví a méně prolhanosti

Mohl by to být příběh jako vystřižený z růžové knihovny. Kdyby ovšem neměl pár mušek, nebo spíš pořádných masařek, které ho posouvají někam do mafiánského prostředí. O romantice v tu chvíli nemůže být ani řeči. EVA PERKAUSOVÁ (23) včera oslavila narozeniny, budiž jí to přáno a nechť je obdařena mnoha lety pevného zdraví. Co jiného jí ještě popřát? Snad snést se na zem z obláčků mezi obyčejné smrtelníky a přestat se konečně zamotávat do mnoha nesmyslných lží.

Hned na začátku je třeba říct, že za poslední dva roky, co je Perkausová výrazněji v čekém showbyznyse, tak je jí všude plno. Má hezkou tvářičku, což by jí mohl upřít snad jen úplný slepec a ignorat. Postavička k nakousnutí, i když fámy s jejím poprsím velikosti pět jsou, řekněme, poněkud přifouklé. V reálu se může chlubit sice přírodními, ale trojkami. Nicméně o to tu zase až tolik neběží. Spíš jde o to, jak Eva tlak na svoji osobu zvládla a jak obstála coby česká celebrita. A tady hodnocení značne pokulhává.

V první řadě vezmeme její povolání moderátorky. Když má mluvit živě, je to bída. Schopnost poskládat pár rozumných vět za sebe a vypadat u toho důvěryhodně není její silnou stránkou. Můžete namítnout, že „live“ dneska nejde v podstatě nic. A máte vlastně pravdu. I tak ale není práce s ní žádná velký výhra. Každá věta se musí xkrát přetáčet, než se blondýnka konečně trefí a zamapatuje si pár slov. „Celý štáb z ní vždycky doslova rodí ježky proti srsti. Místo půl hodiny trávíme na place hodinu, někdy i dvě. Fakt síla, jak je neschopná,“ stěžují si dlouhodobě lidé z Primy, kteří s ní přicházejí do styku.

Práce s ní je tedy evidentně spíš za trest. Ono kdyby pak čísla sledovanosti lámala rekordy, nikdo neřekne ani popel. Ale Top Star s Perkausovou coby hlavní tváří šel do kopru. Necelých 300 tisíc diváků je velký ústup ze slávy, když si vzpomenete na půl milionu a více Bočanové nebo Partyšové.

Eva příliš nezáří ani v osobním životě. Bohatí podnikatelé, sportovci, ale i kolegové z práce. Její postelí prošla pěkná řádka zajímavých jmen od režiséra Adriana Stojkova přes fotbalistu Václava Kadlece a další. Moderátorka je však většinou zapírá. Snaží se tvrdit, že je vlastně ani nezná, přitom existují fotky i další důkazy, že s nimi přišla do styku. Kdo ví, jak je to s jejím současným kolegou Tomášem Krausem. Oba svorně tvrdí, že spolu nic nemají. Ale může jim to vůbec někdo věřit? Těžko, Perkausová se totiž jako žena, co mluví pravdu a nic než pravdu vážně nepředvedla.

Tak proč by to nyní mělo být jinak? Vzpomeňme si na to, jak zapírala vlastního otce, jak lhala o tom, že má řidičák a přitom ho vůbec neměla, zapátrejme v paměti o jejím „slavním“ studiu, kdy si jaksi „pletla“ školy, které navštěvuje. Těch příkladů je strašně moc a nejhorší na tom všem je, že Eva už se sama do těchto osidel temných intrik zapletla tak, že ven nemůže. A nikdo jí nepomůže. Jistým lidem totiž její naivita, možná i hloupost a prolhanost mohou náramně vyhovovat…

Foto: Playboy

reklama

reklama