Michal David jde po Myslivcové? Dal jí obrovský puget růží!

Tak tohle je něco! Kdybychom žili na Divokém západě před sto padesáti lety, spousta jeho obyvatel by do tolika vůbec neuměla počítat. MICHAL DAVID (56) se plácnul přes kapsu a dal DOMINICE MYSLIVCOVÉ (22) pořádnou hromadu růží. Co za tím je?

Když jsme viděli fotky, které si můžete pod článkem prohlédnout, pár minut jsme na ně jen nechápavě zírali. Co se to tady zase děje? Sbalil snad hitmaker ružovou Barbie? Zapalují se mu na „stará kolena“ látka? Ten snad musel vykoupit půlku pražských květinářství nebo vybrat celý zámecký park. Pátrali jsme, kolik nejvíce růži bylo v našich luzích a hájích kdy darováno. Žádné oficiální statistiky bohužel neexistují. Ale vsadili bychom se, že takový obří puget, který dodala společnost Florea a přímo na pódium během finále Miss Princess ho dotáhli dva statní chlapi, jen tak nějaká dívka nedostala. A nejspíš nedostane ani v budoucnu.

Zpěvák je známý gentleman, takže podobné gesto možná nikoho ani nepřekvapilo. Ale proč zrovna Myslivcová? „Nehledáte v tom nějakou senzaci, že ne?“ usmíval se David. No, přiznáváme, že tak trošku asi jo! „Měla jsem slíbené kytičky za další písničku, kterou spolu uděláme. Teda s podmínkou, že se povede. Ale to je u Michala samozřejmostí, takže jsem se moc těšila, co vymyslí,“ vysvětlila Myslivcová. Pravdou je, že jejich společné dílo s názvem Pink Luxury má opět grády. Aniž bychom chtěli Dominiku z něčeho podezírat, tak je vidět, že v klipu se zkrátka našla. Luxus a drahé věcí jí však dělají dobře nejen v písničce, ale i reálném životě. Přesto, že je na dárky zvyklá, tolik růží ještě nikdy v životě nedostala. „Michal dal laťku hodně vysoko. Tak pánové, kdo tohle trumfne?“

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama