Ochotská ukázala božské nohy. Dlouhé jsou snad až do nebe

Poslední dobou nedělá nic jiného než to, že se něčím chlubí. Zase ale když je čím, proč se nepochlubit. Míša Ochotská si to navíc zaslouží a třeba to bude mít kýžený efekt.

MICHAELA OCHOTSKÁ (32) si nikdy dlouho neudržela svoji postavu. Jeden čas byl kypřejší, měla trochu více plné tvary a litá prsa, podruhé zase ale byla až moc hubená, ztrácela se před očima a její fanouškové o ní měli strach. Dokonce se i občas promluvilo o možné anorexii, i když tu Míša nikdy nepřiznala.

A jaký je stav nyní? No, spíše se to blíží k té anorexii. Pravdou ale je, že z Ochotské něco zůstalo a to něco stojí za to. Bývalá novácká moderátorka to navíc ví a proto se velmi často vystavuje na sociálních sítích a nechává si svoje tělo hezky chválit. To samozřejmě musí každou ženu potěšit.

Lukáš Rosol si musí doma rvát vlasy vzteky, že mu už taková kost neříká pane. Míša totiž ukázala nejen náhled do svého výstřihu, ale také dokonalé nohy, za které by se klidně nemusela stydět ani profesionální modelka. Holt takhle by to šlo a na tohle se bezesporu i s dítětem dají sbalit movití a úspěšní muži…

reklama

reklama

Ochotská ukázala božské nohy. Dlouhé jsou snad až do nebe

reklama