Adéla Gondíková byla z podobizny v kalendáři nadšená

Ve středu 15. listopadu se v odpoledních hodinách v pražském knihkupectví na Chodově konala autogramiáda charitativního kalendáře Fantastická 13. Hlavními hrdiny, které jste zde mohli porovnat se svými komiksovými zpodobněními, byli oblíbené české celebrity. Mezi nimi i charismatická Adela Gondíková.

ADÉLA GONDÍKOVÁ (44) dorazila na Chodov i společně s dalšími kolegy a bylo evidentná, že na akci panovala velmi dobrá nálada. Každý totiž věděl, k jak záslužné činnosti je kalendář křtěn. Komiksové podobizny celebrity potěšily a výjimkou nebyla ani jedna z velmi oblíbených hereček a moderátorek.

„Kdybych nemluvila sama o sobě, tak bych řekla, že jsem sama se sebou strašně spokojená. Ale jenom s tím obrázkem, pochopitelně, jinak o sobě bych to neřekla.“, směje se charismatická Adéla. „

Myslím si, že Dalibor Krch mě vlastně vystihl dobře. Každý mě tam může poznat. Velmi mě potěšil tou mojí postavou. Takovou v žádném případě nemám, ale tady jsem znázorněná jako akční hrdinka, takže to k tomu patří. Ne že bych chtěla být akční hrdinka, ale baví mě to, jak jsem hezky svalnatá a prsatá. Taková souměrná.“ dodává herečka. „Kdo mě bavil z akčních hrdinů? Pokud se to tak dá brát, tak Sigourney Veawer z Vetřelce. Jinak komiksy čtu v angličtině, protože se tím učím. Je to jednoduché, krátký text v bublině i s obrázkem a je to zábavné.“, prozradila Adéla Gondíková. „Jinak je pro mě hrdina můj otec, asi jako pro každou holčičku.“, dodává.

reklama

reklama