Obrovské trable se synem: Modelce Agátě Prachařové malý Kryšpín pěkně zavařil!

Děti jsou naše radost, ale někdy i starost. O tom se přesvědčila i na vlastní kůži AGÁTA PRACHAŘOVÁ (31), která si teď své užila se svým malým synem Kryšpínem (5). V tu chvíli by ho nejradši rozčtvrtila a zbavila se ho. Ale která máma tohle nezažila…
Většina žen by mohla vyprávět. „Šla jsem se synem na preventivní prohlídku k doktorce. Ale Kryšpín asi prostě neměl náladu a předvedl se snad v tom nejhorším světle, jako rozmazlený fracek. Na cokoliv se ho paní doktorka zeptala, tak jen odsekl a nechtěl spolupracovat. Ta už začala pěnit tak, že mi řekla, že i když nikdy dítě neuhodila, tak jemu by dala na zadek. Já se málem propadla do země,“ řekla nám teď už s úsměvem Agáta.

A to si myslela, že by ho lékařka doporučila na školní docházku už od šesti let. „To se mi málem vysmála, že by to podle jeho chování viděla až tak za čtyři roky místo příštího roku, kdy mu bude čerstvě šest,“ smála se modelka.

Ale přiznala, že jí do smíchu zrovna nebylo, když se Kryšpín choval jako fakan a nechtěl ani předvést, jak umí barvy a různé prkotiny pro děti jeho věku. Možná by se měla trochu zamyslet nad jeho výchovou, jestli ho až moc nerozmazluje.

Foto: archiv
reklama

reklama

Obrovské trable se synem: Modelce Agátě Prachařové malý Kryšpín pěkně zavařil!

reklama