Nová Česká Miss World neví, jak na sebe upozornit! Už se svléká a ukazuje prsa!

Je to dva měsíce, co NATÁLIE KOTKOVÁ (22) získala druhé místo v České Miss, tudíž se teď pyšní titulem Česká Miss World. Ale jak je vidět, tak ani korunka krásy jí nezajistila pořádnou pozornost, jakou by si sexy blondýnka přála. Neváhala tedy a sáhla po hodně ostrých a hlavně žhavých prostředcích.

Modelka moc dobře pochopila, jak to v českéhom showbyznyse chodí. Pro žádnou chudinku ani jeptišku tu není místo. Svět přeje potvorám, které se nebojí ukázat i dost ze svého těla. A o to se teď Natálie pomalu ale jistě snaží. Na sociální sítě vkládá jednu fotku za druhou a teď všechny muže mile překvapila, když se objevila jen v podprsence.

Je to pěkný pohled na přírodní hrudníček tohoto andílka s ďáblem v těle, která si jde za svým a už dost válcuje vítězku soutěže krásy ANDREU BEZDĚKOVOU (21). Ta je proti ní dost nudná a nevýrazná. Natálie je prostě její protiklad, dere se kupředu a je jedno, že skončila až druhá. Chce si slávu urvat pro sebe a dělá pro to první poslední. Příště by mohla ukázat i něco víc, nikdo by se na ni rozhodně nezlobil.

Foto: archiv

 

reklama

reklama

Nová Česká Miss World neví, jak na sebe upozornit! Už se svléká a ukazuje prsa!

reklama