Noc s hvězdami ve znamení chorob a zranění! Jak to ale nakonec dopadlo?

Vůbec lehké to neměl to zpěvák a producent Martin France se svým 18. ročníkem benefičního koncertu Noc s hvězdami na zámku Zahrádky u České Lípy. Nejen že se modlil, aby vydrželo počasí, ale i protagonisté koncertu na sebe prozrazovali různé choroby a zranění.

Každý měl něco. „Ještě včera jsem měl tvář jak bakuli. Od té doby, co mi před šesti lety ve rvačce při obraně kamaráda prokopli hlavu, jsem náchylný na změnu tlaku. Obličej naštěstí splaskl, ale trošičku mi od toho bolí hlasivky. Tak je šetřím na večer, abych mohl divákům na koncertě zazpívat,“ prozradil svůj neduh Martin France.

To Richard Tesařík se svým zakrváceným palcem hrozil už z dálky. Obvaz prosakoval krví a Richard si ho musel několikrát převazovat.

„Říznul jsem se při krájení rajčat. Rána není velká, ale uřízl jsem si kus masa a z toho jsou ty kýble krve. Na koncert se ale těším, protože na Zahrádkách jsem ještě nezpíval,“ řekl Richard Tesařík a srdečně se rozesmál, když viděl u jeviště upoutávku na ruský balet. „Teda s ruským baletem jsem ještě nevystupoval. To udělám tak jednu otočku, a s druhou už budu mít problémy. Na piruetky a na svoje kolena si holt už ve svém věku musím dávat pozor,“ dodal pobaveně Richard Tesařík.

Zazpívat na koncertě Noc s hvězdami měl i muzikant David Kraus. Ten poslal jenom omluvnou esemesku a obrázek s oteklou tváří od zánětu. To byl naštěstí konec všem špatným zprávám. Protože pak už se děly jen dobré věci. Davide Matiolli, Jarek Šimek, Bára Mottlová, Monika Sommerová, Elis, nestárnoucí duo Kamelie a další zpěváci a zpěvačky rozpumpovali diváky na zaplněném nádvoří Zahrádek. Nadšený aplaus, hlavně z ženské části publika, sklidili i finalisté soutěže Muž roku při malé módní přehlídce, kterou v moderatorské premiéře uvedla Česká Miss Andrea Bezděková.

„Byla to pro mě první moderátorská zkušenost. Popravdě řečeno, byla jsem z toho hodně nervózní. Potřebovala bych hodně potrénovat. Uvažuji o tom, že bych nějaké hodiny rétoriky absolvovala,“ svěřila se se svými plány Česká Miss. Vše nakonec klaplo na jedničku a tak v závěru koncertu Noc s hvězdami mohli pořadatelé předat starostovi obce Zahrádky šek na více jak padesát pět tisíc korun, který půjde na opravu zámku Zahrádky.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama