Dominika Myslivcová nazpívala protestsong a v Parlamentu ohlásila kandidaturu!

Blogerka, herečka, zpěvačka. Ale teď už také mladá slečna činná v politice. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) myslí svůj boj s invazí jiných kultur do Česka opravdu vážně. Oblíbené youtuberce totiž není budoucnost její rodné země lhostejná. A proto se rozhodla, že už nebude dál mlčet. Své černé myšlenky sepsala do protestsongu.

Nezůstalo však jenom u písničky. Rodačka z Ostravy nechce dál přihlížet islamizaci Evropy. Poslední, co by chtěla je, aby se i v Česku musely ženy zahalovat, jak je to běžné v některých zemích. I proto čerstvá vysokoškolačka oboru literární tvorby na škole Michael ohlásila dnes v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky kandidaturu do zastupitelstva moravskoslezského kraje jako nezávislá za hnutí ÚSVIT.

Právě ÚSVIT má totiž řešení uprchlické krize jako své hlavní volební téma. „Když jsem viděla reakce na svůj vlog z Teplic, po jehož zveřejnění mě oslovilo strašně moc lidí, zda bych jim neporadila, jak tento problém vyřešit, protože si s tím neví rady, rozhodla jsem se, že s tím musím něco udělat. Několik dní jsem přemýšlela, pak jsem se po schůzce s válečným hrdinou Mirkem Lidínským rozhodla, že do toho půjdu, protože pro růžovou budoucnost našich občanů chci něco udělat,“ svěřila se Myslivcová.

Uvědomuje si, že je mladá. Přesto udělá vše, co bude v jejích silách, aby se situace nejen na ostravsku, kde je druhé nejzaplněnější zařízení pro zajištění cizinců u nás, zlepšila. „Nejsem rasistka a mezi migranty mám mnoho přátel, kterých si vážím. Chci jen, aby všichni dodržovali pravidla a zvyky naší země. Tak jak to děláme my, když jsme někde na návštěvě. A ne, že se budeme bát, jak to vše dopadne,“ říká Dominika.

reklama

reklama

Dominika Myslivcová nazpívala protestsong a v Parlamentu ohlásila kandidaturu!

reklama