Nikol Švantnerová je pustila na svobodu. Takový pohled na její dekolt ještě nebyl

Dovoluje si čím dál více a své tělo poodkryvá celé veřejnosti s čím dál větší odvahou. Evidentně se tahle modelka ničeho nebojí a je celkem jasné, že velmi brzy přijdou i fotky, kde vystaví úplně donaha.

NIKOL ŠVANTNEROVÁ (25) je další z řady modelek, která vysloveně ujíždí na fotbalistech. S jedním to nedopadlo a tak nyní randí s druhým a to dokonce ze stejného klubu. Kluci v Teplicicích si jí tak přehazují, jak horký brambor v nadneseném slova smyslu.

Krásná brunetka s luxusní postavou si je moc dobře vědoma svých ženských zbraní. Příroda jí totiž nadělila skutečně povedené poprsí a tak ho čím dál častěji vystavuje. Na jedné z posledních kampaní si dokonce vzala šaty, ze kterých jen s obrovskou dávkou štěstí nevykoukla její bradavka.

Sice to je škoda, ale na druhou stranu, i tak toho bylo vidět opravdu hodně. Trošku nám to připomnělo šaty, které pravidelně nosí Andrea Verešová a jejíž ňadra jsou už také mezi fanoušky modelingu notoricky známá. Tak třeba by Nikol jednou ráda byla podobně slavná. Jedno je jisté. Krásná je na to bezesporu dost.

reklama

reklama

Nikol Švantnerová je pustila na svobodu. Takový pohled na její dekolt ještě nebyl

reklama