Najde Bára Štěpánová a Petr Stach recept na výchovu syna Vincenta Navrátila?

Ještě než Divadlo Ungelt naplno rozjede svůj program na Letní scéně na Hradčanech, stihne dvě světové premiéry komedie autora Petera Quiltera s názvem Trhni si otče. Jedna premiéra se konala včera, 19. června, a druhá proběhne dnes večer. V hlavních rolích uvidíte Petra Stacha, Vincenta Navrátila a Báru Štěpánovou.

„19. června máme premiéru hry světoznámého dramatika Petera Quiltera, který speciálně pro Divadlo Ungelt upravil hru, kterou hrajeme pod názvem Trhni si otče. Autor původně komedii napsal pro šest postav, ale pro Ungelt ji přepsal pro tři herce,“ přiblížila hru Bára Štěpánová na tiskové konferenci k programu Letní scény Divadla Ungelt.

Mít dospívajícího potomka není jen tak. Zvláště když jeho záliba v nočním životě překročí únosnou míru. Zoufalému otci tak nezbývá než zavolat na pomoc sestru a zkusit svého syna zachránit. Jak? Léčba šokem snad zabere…

V hledišti Ungeltu zasedl také autor hry, britský dramatik, Peter Quilter a další vzácní hosté, mimo jiných herečka Miriam Kantorková či profesor Pavel Pafko. Premiéru si nenechal ujít ani tatínek Petra Stacha.

Foto: Herminapress

 

Komentáře

komentárů