Nádherná Jitka Boho: I jako maminka umí vypadat perfekntně

Někdy se to holt podaří, že i po těhotenství zůstanou ženy takové, jaké byly předtím. Bezesporu je to případ Jitky Boho, která je snad dokonce ještě krásnější, než byla před samotným porodem.

JITKA BOHO (25) je více známá pod svým rodným příjmením Válková. V minulosti dokáza zvítězit v České Miss a také jako zpěvačka postoupit do semifinále Československé superstar. Momentálně má ovšem i trochu jiné starosti, jelikož je maminkou a žije tak trochu i rodinný život.

Její metody v rámci výchovy jsou sice někdy diskutabilní, nicméně úlohu matky zvládá velmi dobře. K tomu všemu je stále schopna vypadat parádně, což dokazuje fakt, že se objevuje ná módních přehlídkách a všem předvádí své tělo.

Holt jsou dva druhy žen. První skupina po těhotenství naprosto propadne rodinnému životu a přestane myslet na svou postavu, pak ale také skupina druhá, která ihned po narození začne makat na své postavě a ihned se chce vrátit zpět do formy, což je právě případ Jitky, která už v parádní formě je a my doufáme, že jí to vydrží co nejdéle.

Foto: sociální sítě

reklama

reklama