Martin Písařík: Díky roli znám svou velikost podprsenky!

Pohoda a skvělá nálada panuje v Divadle Na Fidlovačce. 27. dubna tu bude mít premiéru proslulý a všeobecně uznávaný muzikál Sugar, vytvořený na základě geniální filmové komedie Někdo to rád horké, a tak se jede naplno. Známý příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, naivce Sugar a dvou muzikantech na útěku vstupuje do závěrečné zkouškové fáze.

„Myslím si, že se budou skvěle bavit diváci, ale určitě i herci. Už při zkouškách je z nich cítit, že je tahle muzikálové show chytla a užívají si jí. A práce v téhle partě herců, zpěváků a tanečníků baví i mě,“ nechal se slyšet režisér Radek Balaš.

„Já jsem na nabídku hrát muzikanta Joea a Josefínu kývl hned. Zárukou kvality tohohle představení je právě režisér Balaš, takže když mi zavolal, nebylo, co řešit,“ řekl Martin Písařík. I když, jak prozradil, čekal třeba na roli prince nebo alespoň nějakého hrdiny v dramatickém příběhu, bez větších duševních otřesů si nechal rád zajít chuť. Dvojrole v chystaném parádním představení ho prý děsně baví.

„Místo prince či hrdiny hraju saxofonistu, který se převlékne za ženskou Josefínu. Paráda, ne? Díky úzké spolupráci s Lukášem Pečenkou, který představuje kolegu basistu Jerryho a pak Dafne si tu roli opravdu užívám. Dokonce díky ní znám i svou velikost podprsenky. To je pro mě, jako pro chlapa, úplná novinka. Ovšem nečekejte, že ji prozradím. Jo, a taky jsme se téměř dokonale naučili pracovat s hudebními nástroji. A jak by ne, když nás učili vynikající muzikanti, Felix Slováček a Karel Vágner, což je další velké plus, takže mám jen samé kladné pocity,“ s úsměvem uvedl Martin Písařík.

Naivka Sugar, neboli Aneta Krejčíková, není ve skutečnosti naivka skoro vůbec. „Nehraji sama sebe, řídím se svým citem. Možná mě diváci budou srovnávat s filmovou Sugar, kterou ztvárnila Marylin Monroe, ale já se do ní nestylizuji. Bylo by to hloupé, budu to prostě já. To představení nás všechny chytlo. Já nejen ráda hraju, ale i zpívám a tančím a tohle všechno moje role obsahuje. U mě tedy vládne naprostá spokojenost. A jak vidím na zkouškách, tak stejně jsou na tom i kolegové,“ uvedla Aneta Krejčíková.

Foto: Herminapress

reklama

reklama