Na sexuální orientaci se neptejte! Proč to rapperka z Talentu stále tají?

Rapperka SharkaSs, vlastním jménem ŠÁRKA GEROLDOVÁ, která se objevila v soutěži Česko Slovensko má talent, vydala svůj nový videoklip Plusy a mínusy, který mnoho lidí médií. Okamžitě se začala řešit její sexuální orientace.

Důvod? Ve videoklipu se totiž drží za ruku s dívkou a celý videoklip tak vytváří dojem toho, že je věnován holce a jedná se tedy o „gay lovesong.“ Mrknout se na něj můžete ZDE. Sama Šárka se k videoklipu vyjádřila tak, že ve videu figuruje její sestra it jen umělecký dojem. Prý se rozhodně nejedná o žádný incest, coming-out ani nic takového přesto, že si to hodně lidé myslí.

Ke své sexualitě se jasně nepřiznala. Na podobné otázky odpovídá zdráhavě. Pouze několikrát potvrdila, že nějakou zkušenost s druhým pohlavím má a také to, že hrdě podporuje gay menšinu. Jezdí vystupovat na gay zaměřené akce, má v přátelích mnoho lidí z této komunity.

Přesto na otázku „jsi na holky“ odpovídá: „A ty?“. Také tvrdí, že mladí lidé zkouší vše. Mají různé zážitky a vytvářejí si životní zkušenosti a názory, jak pomocí krátkých románků na party, tak pomocí dlouhodobých vztahů. S jasným prohlášením je proto dobré přijít až mnohem později. Tak uvidíme…

Foto: archiv

reklama

reklama