Myslivcové video z Teplic zvedlo vlnu kritiky! Co si myslíte vy?

Stalo se něco, co možná nikdo nečekal. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) si na chvíli přestala hrát na růžovou naivní panenku a podívala se realitě do očí. Jestli tahle holka něco umí dokonale, tak oslovit davy, Ne nadarmo mají její profily na sociálních sítích přes milion fanoušků. V Teplicích natočila video, kde upozorňuje na rozpínavost muslimské komunity.

Místo šminek a pudříků názor, který rezonuje napříč republikou. V Teplicích to totiž vypadá jako v nějaké muslimské ženy, dokonce už i nápisy v některých obchodech jsou v arabském jazyce. Myslivcová se na to snaží upozornit, protože jak sama říká, nechce žít v neustálém strachu o sebe a své blízké.

Nechce, aby to tu vypadalo jako někde, kde vládne úplně jiná kultura. „Jsem šokovaná, kolik muslimů v Teplicích je. Přemýšlím o tom, co udělám,“ tvrdí mimo jiné Myslivcová v nahrávce, na kterou se můžete podívat pod článkem. „Samozřejmě vůbec nejsem proti lázeňským hostům, turistům a všem těm  cizincům, kteří respektují naše zákony, pravidla a zvyky. Nemám nic proti těm kteří zde žijí ani proti  všem slušným lidem bez ohledu na národnost a vyznání. Pouze mě šokovalo množství zahalených žen a nepřipadala jsem si jako v Česku, což by tak být nemělo. Jsem z Ostravy a tam je mnoho národnostních menšin. Ale všichni respekutují naše zvyky a tradice. Vůbec to nebylo proti islámu nebo jiným náboženstvím a nemyslela jsem to nijak rasisiticky. Rasitka nejsem a nebudu. Mám jen strach o budoucnost naší země a našich dětí, to je vše.“

Že to není jen plácnutí do vody ukázal fakt, že příspěvek začaly řešit desítky tisíc lidí na Facebooku i Twitteru. Pro Dominiku možná zajímavý studijní materiál, protože v diskuzích poukazují na to, že i v jiných městech už je velká muslimská komunita. Karviná, Lázně Darkov, Karlovy Vary a další obyvatelé těchto míst se ozívají, aby upozornili na fakt, že i jejich rodné hroudy jsou ničeny nájezdy cizáků.

Přitom to není žádné postupné vyloďování, ale brutální vpád a ničení naší původní kultury. Politici by se konečně měli chytit za nos a přestat si hrát na Mesiáše. Místo toho by měli naslouchat lidem, kteří je volili a se kterými žijí v jedné zemi.

Foto: archiv

reklama

reklama