Bára Mottlová: Když slavit narozeniny, tak jedině na Mauriciu!

Dárky k jubileím bývají různé. Třeba pro herečku a zpěvačku BÁRU MOTTLOVOU (30) není dárkem nad dárky, dort z polárky, ale pobyt na atraktivním místě. A ten také ke svým třicetinám od svého anglického přítele Briana dostala.

Pře dpár dny se po deseti krásných dnech vrátila z relaxačněmilostné cesty po Mauriciu. „Byla to paráda. Hodně jsme po ostrově cestovali, probádali řadu míst, navštívili místní vodopády, váleli se nejen v posteli, šnorchlovali, vířili ve vířivce, a hlavně odpočívali. A narozeniny? Ty jsem slavila každý den. 18. července, kdy byly oficiální jsem dostala od Briana tablet a luxusní parfém a všude, kde jsme při našich cestách nocovali pro mě vytvořili hoteloví cukráři parádní dorty, takže šlo vpodstatě o několikadenní dortovou dietu. Kdyby nebyl Mauricius tak trošku z ruky, určitě bych tam pravidelně létala na kafíčko a sladkosti,“ s úsměvem uvedla Bára.

Teď už je zpět a nastává tvrdá pracovní realita. „To je fakt, abych neměla zbytečné roupy, Brian je doma v Belgii a pracuje, nabrala jsem si také řadu aktivit. Hraji na letní scéně, chystá se natáčení dalších dílů seriálu Přístav, s kapelou se zúčastníme řady vystoupení na fesťácích atd. atd. Je toho docela dost, takže síly, které jsem nabrala na Mauriciu pozvolna rozmělním v pracovním procesu,“ dodala Bára Mottlová.

Foto: archiv Báry Mottlové

 

reklama

reklama