Myslivcová splnila slovo! Fanouškům předala poukazy do Petra Clinic!

Byli jsme zvědavi, jestli DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) dodrží slib a dvěma vylosovaným fanouškům opravdu předá šeky na neinvazivní ošetření v hodnotě čtyři tisíce na Kliniku estetické medicíny Petra Clinic. Když se dala na tu politiku, čekat by se od ní mohlo všechno, ne?

V případě Dominiky však naštěstí neplatí rovnice co politik, to tlučhuba. Alespoň pro tentokrát své slovo splnila a dnes vylosovala dva šťastlivce, kteří se mohou těšit na služby profesionálů. Jména i telefonní číslo, kam si mají zavolat, už pověsila na svůj profil na sociální síti. Na důkaz se můžete mrknout ve fotogalerii.

Česká Barbie je sice ponořena do předvolební kampaně v moravzkoslezském kraji, kde kandiduje za hnutí Úsvit, přesto nepřestává myslet na fanoušky, kteří ji podporují. „Vždyť i do politiky jsem šla kvůli lidem, aby se měli lépe. Tak na ně přeci teď nezačnu kašlat,“ usmívá se blondýnka. Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne. V každém případě bychom konečně měli nejen hezkou političku, ale snad také někoho, na koho se dá spolehnout.

Foto: Petra Clinic, Facebook

 

reklama

reklama