Bývalá Miss Jitka Válková je po porodu jak proutek! Prozradila tajemství na štíhlou linii!

Není to ani třičtvrtě roku, co modelka JITKA VÁLKOVÁ (24) porodila dceru Rosálii. Ale na její postavě byste jen těžko hledali jakékoliv dopady po těhotenství. Je snad huběnější, než byla dřív, a netrápí jí ani strie. Jak to jen ta holka udělala?

Kdo čekal, že bývalá Česká Miss se bude trápit nadváhou, tak se šeredně mýlil. V těhotenství se sice zakulatila, ale podle svých slov přibrala jen deset kilo. A pak se jich začala hned zbavovat.

„Začala jsem cvičit už v šestinedělí. Sice břicho jsem tím docela rychle vycvičila, ale nikomu to nedoporučuji. Tělo se pak hojí dalekoho déle. Ale stálo to za to. Do formy jsem se dostala hodně rychle. A hlavně je to o jídle. Sice pořád kojím a nechci se omezovat, tak hodně jíme zeleninu a ovoce, k tomu nejím maso, takže ono to šlo vlastně samo,“ prozradila nám krásná Jitka.
Ta by se z fleku mohla vrátit na přehlídková mola. Jenže o tom už ani neuvažuje, chtěla by se na plno věnovat jen hudbě. Ani by nechtěla, aby se malá dcerka v budoucnu modelingu věnovala. „Není to žádný krásný svět, je to povrchní a nerada bych, aby byla Rozálka zklamaná z toho prozření jako já,“ dodala s tím, že doufá, že se malá holčička bude věnovat muzice jako ona a její manžel Lukáš.
Foto: archiv
reklama

reklama

Bývalá Miss Jitka Válková je po porodu jak proutek! Prozradila tajemství na štíhlou linii!

reklama