Myslivcová rozdává dárky! Vytuňte se u Petra Clinic!

Dámy, co si budeme povídat. Každá chcete být krásná a pro svého vyvoleného dokonalá. A vlastně, proč do toho zapojovat pouze ženy, pánové mají jistě stejná přání, i když to málokdy přiznají. Pravdou je, že někdy je potřeba jít štěstíčku naproti a nějakou část těla zkrášlit v instituci k tomu určené. A proč nezvolit Petra Clinic?

Za prvé jsou tam jenom samí odborníci a profesionálové. Navíc můžete mít vybrané neinvazivní ošetření v hodnotě 4 tisíc úplně zdarma. Něvěříte? Tak to byste byli sami prosti sobě. Česká barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) na svůj vzhled dbá a sem tam si právě u Petra Clinic lehce pomůže. Není na tom nic špatného, naopak. Všechny partie a části těla ve fitku prostě vytunit nezvládnete. A jelikož růžová blogerka ráda myslí na své fanoušky, připravila pro ně tuhle parádní soutěž.

K tomu, abyste získali zmíněné poukazy, přitom stačí tak málo. Za prvé se mrkněte na Dominiky facebookový profil. Za druhé se staňte fanouškem Kliniky estetické medicíny Petra Clinic (https://www.facebook.com/petraclinic/). A za třetí už jen napište pod příspěvek Myslivcové, kterým soutěž vyhlašuje, jednoduchou odpověd na otázku, co zajímavého vás čeká v sprnu. To je všechno! 15. srpna pak blonďatá zpěvačka a herečka vylosuje dva výherce, kteří se budou moci těšit na služby Petra Clinic. A věřte, že je tam z čeho vybírat!

Foto: Petra Clinic

reklama

reklama