Začíná válka blondýn? Myslivcová: „Perkausová můj vzor? To je velký nesmysl!“

Vypadá to, že český showbyznys čeká další válka. Tentokrát mezi EVOU PERKAUSOVOU (21) a DOMINIKOU MYSLIVCOVOU (21). Stejně staré blondýny s vyvinutými hrudníky, které „vyrostly“ z ničeho. První moderuje Top Star a lže, kudy chodí, druhá píše blog a ovlivňuje tisíce mladých dívek.

Začalo to tím, že Myslivcová nedávno fotila ve stejném rakouském hotelu, ve kterém se loni natřásala Perkausová. Majitel hotelu si prý milovnici růžové vybral proto, že je stejný typ jako její předchůdkyně, kterou už nechtěl kvůli její ne úplně pozitivní mediální pověsti. Proto projevil přání, aby se udělaly podobné fotky, a on tak mohl reklamní fotky nahradit novou tváří. „S Perkausovou jsme si podobné jen tím, že jsme obě blondýny, jinak tam nic nevidím,“ kroutí hlavou česká Barbie.

O tom, že pro rakouský hotel fotila loni Eva sice věděla, ale výsledné produkty nikdy neviděla. Proto ji celkem nadzdvihlo, když si na jednom webu přečetla prohlášení Perkausové: „Jsem ráda, že mohu být někomu vzorem.“ Evidentně tím narážela na Myslivcovou a podobné fotografie. „Nikdy jím nebyla a ani nikdy nebude. Neměla jsem žádné vzory, jsem sama sebou a donedávna jsem jméno Perkausová vůbec neznala,“ nechápe Myslivcová, proč si Eva pouští ústa na špacír. Možná, že kdyby ji znala déle, věděla by, že právě přílišná hovornost je oblíbenou disciplínou moderátorky Top Staru. Stejně jako třeba porušování dopravních předpisů.

Na druhou stranu může být v klidu, Eva si většinou stejně jen vymýšlí nejrůznější story, do kterých se v průběhu času tak zamotá, že pak ani ona sama netuší, co vlastně říkala na začátku. „Na to focení se mi ozval Filip Matušinský, celé to probíhalo v jeho režii. Její fotky z hotelu jsem viděla až teď poprvé v životě, netušila jsem, že si jsou podobné.“ Uvidíme, kam tohle povede a jestli bude Perkausová zkoušet další útoky. Že by snad měla pocit, že ji Myslivcová ohrožuje? Podle nás by to byl pocit oprávněný. Perkausová nedokázala nic sama. Myslivcová má naopak přes 100 tisíc sledujících na sociálních sítích a tolik fanoušků, že se o tom Evě může jenom zdát…

„Byl jsem osloven majitelem hotelu, který chtěl, na základě údajných šrámů na pověsti Evy, přefotit reklamní fotografie s jinou blondýnou. Volba padla na Dominiku a dle mých informací je zcela spokojen. To je důvod, proč jsou fotografie podobné. Dokonce byl při focení tak nadšen, že oprášil na společnou večeři své růžové sako, aby k české Barbie ladil,“ vnáší do celé věci jasno Matušinský.

Foto: Filip Matušinský

 

reklama

reklama

Začíná válka blondýn? Myslivcová: „Perkausová můj vzor? To je velký nesmysl!“

reklama