Myslivcová má dost! Místo pokory kolem sebe plive nadávky!

Někdy stačí k radosti opravdu málo. V případě DOMINIKY MYSLIVCOVÉ (21) je to fakt, že přežila další den. Zní vám to divně? Možná. Ale ono to tak opravdu je! Včera jsme vás informovali o tom, jak česká Barbie natankovala do dieselového motoru benzin. Číst o tom můžete ZDE. Jenže to nebylo zdaleka všechno!

Jako vždy nám to nedalo a chtěli jsme vědět, jestli je na tom něco pravdy nebo jde jen o šumy v rámci českého showbyznysu. A tak jsme Dominice zavolali. „Ano, nedávala jsem pozor, byla jsem nějaká zamyšlená a učila jsem se muj nový song. A pak se to prostě  stalo. Každý přeci udělá sem tam chybičku,“ potvrdila nám Myslivcová. Prý ale o nic velkého nešlo. „Jen dvě hodiny zdržení.  Do Ostravy jsem dorazila později, to je pravda. Musela jsem počkat, než benzin dostanou pryč a jestli se vůbec rozjedu.“ To nejlepší však teprve přijde!

Dávejte dobrý pozor na to, co Dominika odpověděla na otázku, co dělala ty dvě hoďky na benzinové pumpě. „Nic moc. Jen jsem po telefonu nadávala těm, co mi pujčili to auto. Neřekli mi, co se tam tankuje. Úplně mě z toho bolela hlava. Ale spíš jsem koukala, jak mi ti hodní pánové makali na autě,“ přiznala bez otálení. „Ale nakonec jsem je ukecala, že mi udělaj nahradní ružové auto. Protože to asi budu hodně potřebovat.“

Takže, abychom si to upřesnili. Ta holka místo, aby se za svou blbost omluvila, tak všem vynadala a ještě si vydržkovala nahradní ružové auto! Je celkem zázrak, že měla štěstí a nestalo se nic motoru. Neskutečné!

Foto: archiv
reklama

reklama