David Koller v obležení! Je na tom s oblečením tak špatně, že mu všichni chtěli pomáhat?

Muzikant, zpěvák a skladatel DAVID KOLLER (55) si na společenské akce příliš nepotrpí. Včera ale udělal výjimku a vyrazil do nově zrekonstruované značkové prodejny G-Star, aby trošku provětral šatník.

Nutno říct, že mu to prospělo. „V sobotu je udílení Cen Anděl, takže nejde jen o doplnění šatníku o módní výstřelky, ale i o oblečení na tuhle událost. Samozřejmě jako rocker musí to být něco odpovídajícího, proto vybírám nejen sám, ale nechám si i poradit od ostřílenějších expertů,“ uvedl David a zkoušel, zkoušel a zkoušel.

Ač původně chtěl v obchodě strávit jen chvilku, opak byl pravdou. Navlékal a vysvlékal si řadu oblečení, nechal si poradit nejen od stylisty Dušana Chrástka, ale i kamarádky Evy Čížkovské a nakonec odcházel sice se zpožděním, ale spokojen a s plnou taškou oděvních hitů. Módní novinky si přišla prohlédnout i herečka ANDREA KERESTEŠOVÁ (31). „Když jde o takzvanou velkou večerní róbu tak si nechám poradit, tady, kde jde o volnočasové oblečení si vybírám sama. Nejsem ovšem vymetačka ochodů, já nakupuji, jen když něco potřebuji, takže ze mě butiky rozhodně nezbohatnou. Ale dobře a moderně se oblékám ráda,“ prozradila Andrea.

To manželka Vaška Noida Bárty Gábina módní trendy sleduje. „Být dobře oblečen, znamená cítit se dobře. Nejsem ovšem v podobných obchodech denně. Vybírám si, a když se mi něco líbí, tak odolám málokdy. A jsem i rodinná módní poradkyně. Vybírám oblečení jak pro naši malou Terezku, tak i pro Vaška. Pro něj samozřejmě nenápadně a nenásilně, prostě tak, aby si ve finále myslel, že to tričko, které si odnáší si vlastně vybral úplně sám. A spokojenost je pak oboustranná,“ s úsměvem prozradila Gábina a šla otestovat apartní kalhoty.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

David Koller v obležení! Je na tom s oblečením tak špatně, že mu všichni chtěli pomáhat?

reklama