Moravcová a Štoudková: Zase bez chlapa! Místo toho se cpou sladkým a pak chodí na liposukci!

Potřebují tyto dvě výstavní tělíčka podstupovat procedury na hubnutí? Moderátorka a herečka NIKOL MORAVCOVÁ (28) a II. česká vicemiss MICHAELA ŠTOUDKOVÁ (30) pravidelně tráví čas na klinice krásy, kam chodí na neinvazivní liposukci a rázovou vlnu.

Jsou mladé, krásné a známé. Populární Fashion blogerky jsou vidět, jsou stále na očích a tak se o svůj vzhled pečlivě starají. Holky v rozhovoru práskly, jak na sobě pracují a dokonce zákroky, které na klinice podstupují. Zatímco Nikol, mimo jiné, protahuje a zpevňuje postavu jógou. „Pomáhají mi zdokonalovat postavu díky moderním neinvazivním procedurám. Jednou za čtrnáct dni zajdu na rázovou vlnu, která vypíná stehna a lymfatické kalhoty. Přes zimu jsem ještě využívala laserovou depilaci, abych byla ready na léto“.

To Michaela je vyznavačkou letních sportů. „Jím zdravě a miluji běh, což je moje nejčastější aktivita. Na kliniku chodím ráda na různé procedury, hlavně radiofrekvenci, která vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Je to ideální doplnění sportu.“ Kamarádky v životě a kolegyně i v práci. S blogováním se v současné době roztrhl pytel. Blogesrobes ale šlape už pár let. Holky se zabývají módou, cestování, ale i stravou. K dobré kondičce totiž patří i zdravá a pestrá strava.

To Nikol Moravcová velmi dobře ví, zahřeší si sem tam i ona? „Po 3 letech, co působíme na české blogerské scéně si uvědomujeme zodpovědnost, jakou máme vůči čtenářkám a tak nás to vlastně udržuje v neustálém kontrolování toho, co jíme, co vyfotíme na Instagramu. Zkoušíme rády novinky ve zdravé výživě, ale přiznám se, že si často i zahřešíme. Většinou něčím sladkým, kalorickým, ale pravidelně cvičíme, takže se to hned spálí.“ A co chlapi? Svatba? Nebo dokonce děti? Nikol Moravcová má jasno. „Nedávno jsem se po čtyřletém vztahu rozešla a tak mám mnohem víc času na sebe. Založila jsem navíc nový cestovní projekt, takže dost cestuju a nechystám se ještě usadit“. A co Míša Štoudková? „Zadaná už nejsem od začátku roku, ale mediálně svůj stav řešit nechci, nikdy se to nevyplatilo. Děti mám ráda a těším se na ty své. Vše má svůj čas.“

Foto: Klinika krásy Anděl

reklama

reklama