Módní show není jen doménou krásných žen, ale i mužů. I když jich je jen jako šafránu

Významné módní show jsou především doménou krásných žen, které sbírají nejrůznější ocenění za svoji krásu nejen na domácí půdě, ale i ve světě. Pánové ale bývají často „bezejmenní“. Na Fashion Night Brno v kolekci oděvního designéra Pavla Jevuly se objevili hned dva krasavci, kteří úplně tak neznámí nejsou.

Oba totiž uspěli v soutěžích mužské krásy a jsou držiteli několika ocenění za svůj vzhled. Ve Fait Gallery oba pánové předvedli modely z kolekce Žal, která byla volně inspirovaná konfliktem mezi popkulturou a udržitelností.

Michal Žůrek posbíral hned několik titulů, například v roce 2017 vybojoval titul Man of the Year a Mister Supranational, o rok později ještě titul Mister Global. David Kremeň se stal Mužem roku 2020 a na molu po vynucených pauzách a omezeních ho zase budeme vídat docela často. „Byla to trochu výzva, módní přehlídku jsem nešel skoro rok. Měl jsem pocit, jako by to byla moje premiéra, ale nakonec jsem byl velmi spokojený,“ říká modrooký krasavec, který s nejkrásnějším Mužem světa Dominikem Chabrem připravuje pro dámy takové malé překvapení v podobě kalendáře. Výtěžek poputuje rodinám s dětmi, kterým do života vstoupilo onkologické onemocnění.  

reklama

reklama