Modelka Táňa Makarenko označuje přítele za bratra! Proboha, jde snad o incest?

Sexy TAŤÁNA MAKARENKO (26) už pět let randí s hokejistou ZDEŇKEM BAHENSKÝM (29). Vztah si ještě donedávna nemohla vynachválit. Ale najednou sportovce začala označovat za svého bratra. Proč to sakra modelka dělá?
„Jsme jako bratr se sestrou,“ nechala se slyšet Táňa. Jak to myslela? Že vedle sebou žijí jako sourozenci, ale už se ze soužití vytratil jakýkoliv sexuální život? „To absolutně ne, vše, jak má být. Ale spousta lidí nám říká, že jsme si podobní, tak z toho máme srandu, že je to vlastně takový incest a jestli se náhodou naši rodiče v minulosti nezapomněli,“ řekla s úsměvem sympatická holka z Ukrajiny.

Takže, jestli jste si brousili zuby, že byste se dostali Táně do kalhotek, protože jí to se Zdeňkem nefunguje, tak si nechte zajít chuť. Rozchod s ním neplánuje, ani náhodou nepřišla na to, že je to její pokrevní sourozenec. Jen si po letech ve společné domácnosti začínají být více a více podobný. Aby ale hokejista za chvíli nezačal používat taky tak silný make-up jako jeho přítelkyně.

Foto: archiv
reklama

reklama