Miss Princess si udělala zastávku v Olomouci, dívky bojovaly o finále

V pořadí už třetí casting prestižní soutěže Miss Princess proběhl v hánácké metropoli v Olomouc City. Česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) a její tým si tu vybírali dívky v rozmezí 4-12 let. Účast byla, ostatně jako vždycky, hojná. Je vidět, že i přes některé kritické hlasy má soutěž smysl a vysokou úroveň.

V Ostravě to všechno začalo, dále se pokračovalo v Opavě a na Olomouc připadla v pořadí třetí zastávka castingového kolotoče. Do City dorazilo několik desítek dívek, které si přály jediné – postoupit do velkého finále. Bohužel to se ale nedá nafouknout a tak ze všech čtyřech castingů (na poslední se těší Praha) se až před světla reflektorů a blesků fotografů může prokousat jen nejlepší dvanáctka. Také tentokrát musely holčičky porotu přesvědčit například i o tom, že se nebojí vystupovat na veřejnosti. Nutno říct, že většina z nich se s mikrofonem popasovala velmi statečně.

Casting byl veřejný a moderátorka Alexandra Uherková vše pojala jako velkou show. Nakonec se tedy bavilyi všichni. Nejen mladé slečny a porota v čele s držitelkou rekordů ve sledovanosti na youtube Myslivcovou, ale také náhodní návštěvníci, kteří se přišli podívat do nákupního centra. „Vždycky chceme, aby si holčičky odnesly zážitek. Nechceme je nijak stresovat nebo jim říkat, že je nějaká hezčí, než druhá. To vůbec. Možná byste se ale divili, jak už v tomto věku dokáží komunikovat a učit se. A o tom nám jde,“ usmívala se spokojená růžová blondýnka. Také proto dostaly malou odměnu od nového partnera Miss Princess, tedy od firmy Manner, úplně všechny mladé kočky, které na casting dorazily. To určitě potěší…

Foto: Miss Princess
reklama

reklama