Mlsní kocouři Vojtko a Vojtek mají jasno: Je dobře, že nám Angeliky omládly!

Před týdnem se nechaly představitelky hlavní role muzikálu Angelika zkrášlit na klinice Aliho Amiriho, kde podstoupily třeba čištění pleti a regeneraci a jak se nechaly po zákroku slyšet, jsou zvědavé, co si na oplátku pro ně přichystali Peyrakové – tedy MARIÁN VOJTKO (42) a JOSEF VOJTEK (50).

Důležité je jedno: „Naše Angeliky omládly, což samozřejmě kvitujeme a přijali jsme s potěšením. Na druhou stranu méně vítáme to, že nám naopak, oproti původnímu představení, které se hrálo před devíti lety, přibyly roky. Ale příroda to tak chce a my s tím moc nenaděláme. Ale přeci jen, když se dámy nechaly zregenerovat i já pro ně něco připravil. Pravidelným tréninkem v posilovně nabírám svalovou hmotu a je nebo brzy bude ze mě Rambo. Sice asi „pekáč“ buchet na břiše mít nebudu, ale tělo samý sval a šlacha také není k zahození. No uznejte,“ vysvětlil Marian Vojtko.

Nejen úprava tváře a její čištění, ale zejména výsledek práce doktora Aliho Amiriho v dekoltu Angelik zaujaly druhého Peyraca Pepu Vojtka. „Já, na rozdíl od Maroše posilovny a jiné mučící salony nevyhledávám. Přirozený půvab je tím, co preferuji, takže mě boxovat nebo zápolit s činkami moc neuvidíte. A že se nechaly naše partnerky v muzikálu zkrášlit? To jim schvaluju a slibuju, že při představení více zaměřím svoji pozornost do jejich očí a hlavně výstřihů, než role vyžaduje. To bude můj příspěvek k jejich nové úpravě,“ se smíchem prozradil Pepa Vojtek na včerejší projížděje a módní přehlídce kostýmů muzikálu Angelika, který bude mít obnovenou premiéru 18. února v Divadle Broadway.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama