Místo nároďáku sex s Veronikou! A pak, že Jágr nemá dost sil!

Je to otázka priorit a hokejová legenda si musela vybrat. Jak vyplní přestávku mezi koncem sezóny a začátkem té nové? JAROMÍR JÁGR (44) v tom má tentokrát jasno.

A vybral si asi tak, jak by to udělalo mnoho chlapů. Dává přednost své krásné modelce Veronice Kopřivové a postelovým hrátkám s ní. Aby ne, když na ní během nabité sezóny v NHL neměl tolik času. Taková kráska se totiž nemůže zanedbávat.

Jarda sice říkal loni, že už se v reprezentaci neukáže. Ale nikdy neříkej nikdy. Ono se do poslední chvíle tak nějak ve skrytu duše věřilo, že to vyjde a na mistrovství světa do Ruska s nároďákem pojede. Slavná osmašedesátka se ale vymluvila na to, že je unavená. Pokud by síly byly, pak by prý Jágr účast na šampionátu zvážil.

Je ale evidentní, že ten zbyteček sil, co ještě má, prostě raději věnuje své lásce a rozvinutí vztahu. Na sociálních sítích se cukrují a je vidět, že se mají společně dobře. A kdy jindy mají na sebe tolik času, jako v době, kdy Florida už v NHL nehraje, protože 1. kolo play off proti Islanders nezvládla.

Uvidíme, zda Jágr změní postoj k repre a třeba týmu pomůže na Světovém poháru, kde by se mělo objevit to nejlepší, co všichni účastníci mají. Česká legenda stoprocentně pořád k tomu nejkvalitnějšímu patří.

Foto: archiv

reklama

reklama