Miss Švantnerová vzala nevěrníka na milost! Chce se kvůli němu zadlužit!

Minulý rok vyplulo na povrch, že přítel Miss NIKOL ŠVANTNEROVÉ (23) není žádný svatoušek a svou holku rád podváděl. Jenže se zdá, že fotbalista JAKUB HORA (24) si posypal popel na hlavu a modelka ho vzala na miost.

Dokonce, aby mu dokázala, že to s ním opravdu myslí vážně a nemá běhat za jinými, tak si s ním chce vzít na půl hypotéku na dům. To je v dnešní době víc, než si s někým pořídit dítě! „Řešíme poslední detaily hypoteční smlouvy a začínáme stavět co nevidět,“ prozradila nadšeně Nikol, která si radši nepřipouští, že by to s jejím záletným partnerem nevyšlo.

Chce si ho tímto k sobě asi ještě víc připoutat. Kdo by se chtěl zadlužit na tolik let, kdyby toho druhého tolik nemiloval? Jenže měla by si dát pozor. Ani vysoká hypotéka Nikol nezaručí, aby se Horovi nezapalovali lýtka. A pak na celý dluh nezůstala sama s očimi pro pláč.

Bývalá královna kráy nevidí, neslyší a jde si za svým. Dům s Jakubem chce za každou cenu. „Chci si vše zařídit sama, bez pomoci bytového architekta. Rozpočet není velký, jak jiné běžné rodiny,“ dodala s optimismem Švantnerová

Foto: archiv
reklama

reklama