Miss Švantnerová ukázala prstýnek! Požádal ji nevěrný fotbalista Hora o ruku?

Poslední Česká Miss NIKOL ŠVANTNEROVÁ (23) si ve vztahu s fotbalistou JAKUBEM HOROU (23) ještě nedávno procházela peklem. Nadaný sportovec měl být krásce nevěrný a vypadalo to na definitivní konec. Jenže nakonec mu Nikol dala šanci a teď se nenápadně chlubí prstýnkem, který se jí blýská na levém prsteníčko.

Znamená to, že ji nakonec nevěrník dostane před oltář? Když minulý rok vyhrála korunku krásy, tak se kolem ní začali točit movití sportovci a podnikatelé, ale ona chtěla dokázat, že ji nepostihne „missí nemoc“ a dvouletý vztah s fotbalistou vydrží. Jenže to ještě netušila, že si boreček vypisuje s jinýma a domlouvá si nezávazný sex. Když se to dozvěděla, poslala ho k čertu.

Nakonec ji však záletník odprosil a začali spolu žít. Jenže se zdá, že si ji chce Hora pořádně zaháčkovat a vypadá to, že jí na prst navlékl pořádný „šutr“. Jak si jinak vysvětlit, že se Nikol na sociální síti na fotkách chlubí, co se jí na prsteníčku blýská?

Sama modelka se k možným zásnubám ještě nevyjádřila, ale je možné, že se v brzko době můžeme těšit na další hvězdnou veselku. Snad fotbalista vydrží mít své libido i nadále v kalhotech…

Foto: Instagram

 

reklama

reklama