Miss Princess se rozběhla! Další casting už za pár dní v Opavě

Prestižní soutěž pro holčičky ve věku čtyři až jedenáct let je tu s novým ročníkem. Miss Princess už má za sebou první casting v Ostravě, následovat budou v Opavě, Olomouci a Praze. Soutěž si v roce 2013 vymyslela česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) a jak je vidět na účasti a zájmu, byl to šťastný krok.

Zlé jazyky sice tvrdí, že soutěž dělá z malých dívenek něco, čím nejsou a bere jim dětství. Je to samozřejmě velký nesmysl. Při pohledu na jejich rozjařené tvářičky a nadšení, se kterým se soutěže účastní, si to může myslet jen ignorant nebo závistivec. Případně ošklivka, která se raději na veřejnosti neukazuje. „Lidem, kteří říkají, že ty malé kočky nějak trpí nebo se jim to nelíbí, se jen směju. Doporučuji, aby se někdy přišli podívat, jak Miss Princess probíhá a jak si to všichni užíváme,“ usmívá se blogerka, která je pro malé soutěžící často vzorem.

Aby také ne! Myslivcová má na kontě rekord ve sledovanosti na youtube, kandidovala do zastupitelstva Moravskoslezského kraje a na sociálních sítích je jednou z nejsledovanějších osobností v České republice. Holčičky tak mají správný idol.

Letošní ročník Miss Princess bude v mnoha věcech speciální. Jak se sluší na stále se rozrůstající soutěž, bude zase o něco větší a přinese i řadu novinek a překvapení. „Zatím bych o tom nerada mluvila. Některé věci jsou ještě v jednání, tak to nechci zakřiknout. V každém případě se diváci i samotné soutěžící mají na co těšit,“ tvrdí Myslivcová. Holčičky, respektive to za ně udělají jejich rodiče, se mohou přihlásit ve dvou kategoriích – 4-7 let a 8-12 let. Není třeba se nikde registrovat, na jeden z castingů stačí prostě přijít. Ten nejbližší bude 2. prosince od 15. hodin v Opavě v obchodním domě Breda.

Foto: archiv Miss Princess

 

reklama

reklama