Do doby, než se modelka ELIŠKA BUČKOVÁ (26) dala dohromady s bohatým rybářem JAKUBEM VÁGNEREM (34), tak bez makeupu, nalakovaných nehtů, vysokých podpatků a drahých kabelek nedala ani ránu. Jenže láska si žádá svoje, tak pohodlí drahých barů vyměnila za rybaření po různých částech zeměkoule. Jenže teď se zdá, že v nějaké bažině chytla něco opravdu nepříjemné. Vypadá to, že se jí po těle udělala dost nepříjemná vyrážka.

Sama bývalá Česká Miss si z toho dělá srandu. Už jednou si z Amazonie přivezla nějakou nemoc, tak snad se teď její kůže z divokých podmínek osypala? Lidi, co s pohlednou brunetkou přišli do styku, si můžou oddychnout. Naštěstí se nejedná o nic vážného, vlastně se nejedná vůbec o nic. Jen Eliška si z lidí chtěla vystřelit, tak uveřejnila fotku, kde to vypadá, že má na sobě nějaké divné pupínky.

Jen si z toho dělej srandu, krasotinko. Počkej, aby sis z nějaké expedice opravdu nějaký ten morimbundus nepřivezla. Karma je karma a je zdarma. Eliško, dělej si z toho dlouho srandu, ale aby se ti to jednou opravdu nevymstilo.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno