Míša Kuklová si nařízla dort a odřízla dovolenou!

Na večírku protagonistů muzikálů Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna a Alenka v kraji zázraků v restauraci Chill Inn se objevila řada známých tváří. Mezi nimi herečka MÍŠA KUKLOVÁ (48). „Sladké si občas dám, ale rozhodně to není má nejoblíbenější pochutina. Tady jsem se zhostila spíše role kráječe a nařezávače slavnostních dortů, než ochutnávače,“ vysvětlila.

Do posledně jmenovaného díla scénáristů Jana a Aleny Pixových, autora hudby Vaša Patejdla a režiséra Matěje Balcara naskočila o něco později a bude alternovat roli Bílé královny spolu s Dádou Patrasovou. Symbolicky si tedy naříznutím dortu odřízla naděje na dovolenou, protože zkoušet se bude o prázdninách a premiéra muzikálu proběhne 22. září.

„To mě nechává v klidu. Mám s letním hraním a zkoušením zkušenosti, takže v pohodě. A mě to vlastně jako mámě i docela vyhovuje. Se synem si semtam uděláme nějaký ten krátký výjezd po Čechách, a když se bude zkoušet, vezmu ho sebou. V Alence v kraji zázraků hraje víc dětí, takže se určitě zabaví, budu ho mít na očích a navíc můžu v klidu pracovat. I proto jsem neváhala a na nabídku hrát v tomhle vydařeném muzikálu jsem kývla bez velkého přemýšlení,“ doplnila Míša Kuklová.

Na party dorazili i další účinkující. Ti, třeba konkrétně Petr Kutheil, Eliška Ochmanová nebo Mirek Hrabě s přítelkyní, se na rozdíl od Míši, tolik nežinýrovali a sladkostem se nevyhýbali. Spíše naopak. Testovali sice s mírou, aby jim prý sladké nezničilo figuru, ovšem s viditelnou chutí.

Foto: Herminapress

reklama

reklama