Michal David slavil narozeniny od ranního kuropění!

Včera mu bylo šestapadesát. Nic kulatého, prostě normální narozeniny. Přesto si je zpěvák, skladatel a producent MICHAL DAVID prý nečekaně užíval téměř od ranního kuropění.

Také měl pořádný důvod! „Je to pravda a byl jsem docela překvapen. Samozřejmě mile a příjemně. Hned po ránu mi přišel popřát vnouček Sebík a sám, vlastnoručně mi vyrobil dárek, tenhle apartní a nenapodobitelný náramek, který mi i okamžitě přidělal na ruku. A ten, slibuji, hned tak nesundám, protože jednak se mi moc líbí a za druhé ono to ani nejde, drží totiž napevno. Co dodat, bylo to fakt krásné probuzení,“ pochlubil se svou fungl novou ozdobou Michal.

Tím ovšem oslavný den neskončil. V Benešově, kam zajel na besedu s účastníky letní akademie Talent La Sophia, která pomáhá talentovaným dětem, a kde je již řadu let i ambasadorem, dostal i pořádný dort.

„Na sladké moc nejsem, ale radost z něj mám. Většinu téhle pochoutky nechám tady a domů si vezmu jen kousek a ochutnáme ho s rodinou. No a večer, jelikož šestapadesátiny nejsou vlastně žádnými extra narozeninami, tak si půjdeme s rodinou sednout na večeři do restaurace. Klárka se vrací z Japonska, kde byla s kamarádkami na poznávacím zájezdu, takže si to určitě užijeme. Ale v poklidu. Možná na šedesátiny něco většího vymyslím, ale na to je ještě času dost,“ dodal Michal David.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama