Kdo je nejvíc nenáviděná celebrita součastnosti? Bezesporu nagelovaný machírek Hrdlička!

Komu lidi nemohou poslední dny přijít na jméno? Určitě je to MICHAL HRDLIČKA (27)! To, že opustil sympatickou LUCII BORHYOVOU (38), to ještě zkousli. Ale to, jak se zachoval ke své momentálně partnernce KAROLÍNĚ PLÍŠKOVÉ (24), to už bylo přes čáru. Na sporťákovi nenechají nit suchou.
Donedávna si asi nafrněný Hrdlička myslel, že si může ke všem dovolit vše, co se mu zlíbí. Ano, byl asi asi tak vychovávaný a vše měl podstrčené na zlatém tácu. Zdálo se mu, že mu svět leží u nohou.
Jenže jeho chování je čím dál neúnosnější. A potom, co se do němoty opil na karlovarském festivalu a snažil se za každou cenu sbalit nějakou holku, tak to už hošík přepískl. Lidi ho za to odsoudili a neměli pro něj žádné slušné slovo. Sice se mu povedlo Karolínu nakonec uchlácholit, tak u veřejnosti se mu to nepovedlo. Dokonce ve všech diskuzích volají po tom, aby byl vyhozen z Novy, že už ho nechtějí vídat v televizi.
Ani tam se u kolegů nedočkal moc podpory a podle našich informací by byli rádi, kdyby byl vyhozen. O tom ještě bude vedení rozhodovat, ale jedno je jasné, má to chlapec nahnuté. Možná to zažívá poprvé v životě, ale konečně mu někdo také srazil hřebínek. Svým nafoukaným jednáním všem jen pije krev a jestli ta ostuda z Varů pro něj nebude odstrašující případ, tak ať radši veřejnou sféru opustí…
Foto: archiv
reklama

reklama

Kdo je nejvíc nenáviděná celebrita součastnosti? Bezesporu nagelovaný machírek Hrdlička!

reklama