Metráček Charlotte Štiková má naději! Když zhubne, bude v prestižním pánském magazínu!

Jestli jste obdivovateli kyprých dívčích tvarů, rychle se podívejte na CHARLOTTE ŠTIKOVOU (19). Z metráčka se možná už brzy stane štíhlá modelka, která ozdobí titulní stranu pánského magazínu Playboy.

Tohle je vážně něco. Devatenáctiletá holka, která váží stejně jako mnozí extraligoví hokejisté. Včetně výstroje a bruslí. U ní to však není hora svalů, ale poměrně slušně narostlá pneumatika známé francouzské značky, která se jí táhne plynule od krku dolů až k zemi. Nejmladší z klanu Štikových však možná bliká světélko na konci tunelu. Dostala totiž životní šanci, a to možnost spolupracovat s týmem profesionálů, kteří si dali velký cíl – udělat z ní modelku pro Playboy! „Ano, je to pravda. Dokonce s šéfredaktorem a majitelem magazínu Playboy vznikla sázka. Buď se nám podaří ji zhubnout a Charlotte bude fotit pictorial i titulní stranu, nebo jim to samé udělám zdarma s někým jiným,“ usmívá se fotograf celebrit, který se tentokrát převtělil i do jeho oblíbené role manažera stokilové plnoštíhlé blondýnky. Doufejme, že jeho jeho volba, po „pravdomluvné“ cestovatelce mezi postelemi boháčů Evě Perkausové, bude tentokrát šťastnější. Pravda je, že o obou rodinách, jak Štiků, tak i Perkausů, by se daly natáčet telenovely. Prim by samozřejmě hrály matky. I když, co by český bulvár bez Perkausové a její matky dělal? Matušinský má v každém případě před sebou těžký oříšek k rozlousknutí. Nebude na to ale sám. Na pomoc přispěchala pohádková víla.

„Když jsme se o tom dozvěděli, přišlo nám to jako super nápad a rádi pomůžeme. Charlotte u nás dostane plnohodnotnou péči a udělám pro úspěch vše, co dokážeme,“ potvrdila majitelka kliniky estetické medicíny Petra Řehořková, která by se v případě nezdaru možná mohla sama ujmout role modelky. Postavičku i zkušenosti na to rozhodně má, stejně jako s herectvím, když si zahrála například ve filmu Modelky s.r.o. Napřed ji ale čeká pořádná fuška! Naštěstí si však fakt, že je něco špatně, uvědomuje i sama Charlotte Štiková. „Jsem za tu šanci vděčná. Ani tak nejde o to focení, jako o moje zdraví. Vím, že bych se sebou měla začít něco dělat a také to udělám. Úplně vše, co mi řeknou!“ zní hodně odhodlaně. Pod dohledem profesionálů už proběhlo první měření a vážení, a my můžeme jen hádat, za jak dlouho a zda vůbec se z této oplácné housenky stane motýl.

Foto: Petra Clinic

reklama

reklama

Metráček Charlotte Štiková má naději! Když zhubne, bude v prestižním pánském magazínu!

reklama