Mechanical Girls si to rozdávaly ve Steampunku! To byl mejdan!

To byl velký masakr! V pražském klubu Steampunk se děly velké věci. Mechanical Girls Night měla vše, co si může náročný návštěvník přát. Krásné holky, kluky, super, pití, živý zpěv a nějakou tu celebritku. Kdo odcházel domů po svých, byl pěkný suchar.

Ale takových jedinců vlastně moc nebylo. Co na tom, že se den následující muselo do práce. Buď se šlo rovnou, nebo to vyřešila dovolená. Případně zdravotní volno. Léčit se totiž rozhodně bylo z čeho. Na své si tentokrát přišly i dámy. V rámci přehlídky značky STYX se předvedli nařachaní borečci v čele finalistou Muže roku 2015 Janem Vrumem nebo finalistou stejné soutěže z letošního roku Miroslavem Dubovnickým. Ze známých tváří dorazila například bývalá Miss České republiky Aneta Vignerová, zpěvačka Debbie nebo její kolega Jaro Smejkal.

Součástí večera byla i tombola o super ceny. A komu to náhodou nestačilo, už dnes může dorazit do Steampunku na další parádní večírek. Playboy Czech edition Party slibuje hodně žhavou podívanou, u které nemůžete chybět! Začíná se ve 21. hodin.

Foto: Steampunk Prague

reklama

reklama