Hustý! Janek Ledecký si užíval s půvabnou Silvii Šuvadovou v Benátkách!

Žádná milostná aféra se nekonala, i když si zpěvák a skladatel JNEK LEDECKÝ (53) před nedávnem v Benátkách užíval romantický příběh se slovenskou herečkou Silvií Šuvadovou. Jednak, jak říká, žije ve spokojeném manželství a pak měl za zády filmový štáb.

Točil totiž v jednom z nejromantičtějších měst na světě klip k písničce Na konci duhy, který včera oficiálně představil. Nebyl ovšem jen hlavním hrdinou příběhu, ale i scénáristou. „No, scénárista? Budiž. Když jsem se dozvěděl, že by se mělo točit v Benátkách dal jsem během dvou hodin dohromady takové dva „nástřely“ námětů pak jsme to s týmem, který se na klipu podílel, doladili, takže žádná věda. A jak jsem přišel na Silvii Šuvadovou? Produkce mi řekla, že má skvělý tip a uvedla jméno. Chvilku jsem se zadumal a pak se zeptal, zda je to ta violoncellistka Blanka z filmu Kolja a když následoval souhlas, okamžitě jsem řekl – sem s ní a jedem do Benátek. A bylo vymalováno, takže jsem si se Silvií opravdu užíval, ovšem pouze to natáčení,“ s úsměvem vysvětlil Janek Ledecký.

Lucie Šuvadová žije už řadu let v Los Angeles. Jak ale prozradila, když dostala nabídku, zahrát si v klipu
s Jankem Ledeckým neváhala. „Jeho písničky znám a vždycky jsem je měla ráda. Ten klip má nápad, příběh a byl pro mne i hereckou příležitostí, takže nebylo o čem přemýšlet. Navíc jsem v Čechách už pár dnů a ještě se tu zdržím, protože tu točíme film a ráda jsem na dnešní prezentaci přišla. Věřím, že se bude tahle novinka divákům zamlouvat. Je to tak trošku něco jiného, než nač jsou zvyklí,“ uvedla Silvie.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama