Marek Lambora a Roman Tomeš: Dva fešáci na statku Slunečná! Jakým speciálním školením si herci prošli?

Nový rodinný seriál Slunečná spustí televize Prima hned pár dní po Novém roce. Dvakrát týdně budou diváci sledovat osudy dvou sester Popelkových v podání Evy Burešové a Báry Jánové, mezi kterými se rozhoří boj o dědictví – venkovskou hospodu, polnosti a statek. Do toho vstoupí bohatý podnikatel Marek Lambora se svými kamarády a zápletka je na světě. Jak to dopadne? Bude to drama nebo romantika?

„Moje postava je takový zbohatlický floutek. Tedy záporná postava a ta sehraje vždycky dobře. Mám ale svůj vývoj.Točili jsme na statku, a přestože si myslím, že nejsem nepraktický typ, o živá zvířata bych se asi nedovedl postarat. Jsem spíš kutil, než chovatel. Přírodu a venkov mám rád a dost jezdím na výlety. Ale nejsem zálesák samotář, lidi kolem sebe potřebuji,“ nastínil svoji roli Marek Lambora, který je dle některých fanynek považovaná za herecký idol. „Možná se někomu líbím a možná je to tím, že jsem svoji kariéru začínal jako Romeo. Já sám se jako idol necítím. A určitě jsem nebyl idol pro Evu Burešovou, protože jsme se skoro ani neznali. Jsme spolu na scéně často, hodně jsme se spřátelili. Pak se i ty milostné scény hrají hned líp,“ smál se herec, kterého diváci už mohli vidět v primáckých seriálech Přístav, Černé vdovy či Ohnivé kuře.

Práci na statku Slunečná našel i další pohledný mladý herec Roman Tomeš. „Jsme taková parta ztroskotanců- Filip Blažek, Lucie Benešová, Jan Šťastný a já. Já hraji bývalého vězně, který se na statku polepšuje. Dělám tam všechno možné, pingluji, dojím krávu. To bylo hodně zajímavé! Na dojení jsme dostali školení od chovatelů. Co já se všechno nepřiučím,“ usmíval se Roman Tomeš.

Seriál Slunečná začne Prima vysílat od soboty 11. ledna. Na obrazovce uvidíte další známé tváře: Filip Tomsa, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Maroš Kramár, Iva Hüttnerová, Lucie Polišenská, David Prachař, Leoš Noha, Eva Decastelo a další známé herce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno