Mahulena Bočanová: Márinka si vždycky přála mít za maminku blondýnku a ne…

V kavárně Divadla Bez zábradlí nebylo k hnutí. Na slavnostním křtu kalendáře pro Nadační fond Slunce se tu sešli nejen klienti a hrdinové kalendáře z Centra služeb Slunce, ale také jejich patroni z řad známých osobností. Jednou z nich byla i herečka Mahulena Bočanová, jejíž dcera Márinka je klientkou Školy Slunce.

„Mám ve škole ve Slunci Márinku. Už tam chodí desátým rokem a Slunce je už moje rodina. Márinka dokončila devítku a teď je v prvním ročníku na střední školu, tak jsem tam jako doma. Paní ředitelka Blanka Dvořáková předala ředitelování svému synovi a věnuje se nyní už jen nadačnímu fondu. Kačka Brožová, Dáša Zázvůrková, Josef Štágr, my všichni už se Sluncem léta spolupracujeme a proto tady rozhodně nesmíme chybět,“ řekla Mahulena Bočanová a se smíchem dodala: „Márinka si vždycky přála, aby měla za maminku blondýnku s vlasy jako Kateřina Brožová a ne takového čmouda, jako jsme já. A tady má možnost se s Kateřinou Brožovou potkávat.“

Kalendář nafotila mladá fotografka Monika Hánová, která s patronkou NF Slunce a pořadatelkou křtu herečkou Nikol Kouklovou spolupracuje.

„Musím nejen Monice, ale všem patronům a přátelům Nadačního fondu Slunce, kteří si našli čas a chuť se na kalendáři podílet, hodně poděkovat. Bez nich by kalendář nevznikl. Zároveň jsme se snažili u této příležitosti splnit přání hvězd kalendáře. A tak zdravici nám poslala Marta Issová, podepsané fotky dodal Karel Gott, přes internet se ozvala také Monika Bagárová, osobně přišli herci Saša Rašilov či herec z Růžovky Miloslav Dvořák,“ uvedla mimo jiné Nikol Kouklová.

V charitativním kalendáři pro rok 2019 jsou nafoceni patroni a přátelé nadačního fondu: Eva Čejková Vašková, Nikol Heřmánková Kouklová, Dáša Zázvůrková, Josef Štágr, Kateřina Brožová, Petr Macháček, Lucie Silkenová, Mahulena Bočanová, Michaela Tomešová, Hana Heřmánková, Eva Josefíková a Karel Heřmánek ml.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

Mahulena Bočanová: Márinka si vždycky přála mít za maminku blondýnku a ne…

reklama