Luxus ve skleničce? Hm, raději ne, říká Roman Vaněk!

Podnikatel, kuchtík, moderátor a autor řady kuchařek ROMAN VANĚK (47) je nejen milovníkem chutné a kvalitní „krmě“, ale nepohrdne ani kvalitními nápoji. V restauraci Národní nálevna chutí otestoval koňáček a podle spokojeného úsměvu bylo jasné, že mu chutnal.

Holt se pozná odborník. „Měl jsem na starosti pořady jako Peklo na talíři nebo nejnověji Jídlo s.r.o., ale relaci Peklo ve skleničce ještě ne. To bych si ovšem odpustil. Tady kolega Robert Mikuš dal do kupy kuchařku Luxus na talíři, kterou pokřtíme a účinkuje i ve stejnojmenném pořadu, takže já bych si dal říci ne Peklo, ale Luxus ve skleničce. Žádné patoky, jen kvalitka,“ zasnil se na chvilku Roman, ale hned dodal: „Určitě na Streamu.cz vymyslíme, kromě probíhajících pořadů, do budoucna něco atraktivního. Pití alkoholu vynecháme. Játra a ledviny budeme raději šetřit, stejně jako diváky. V pořadech dáváme dobré rady a ne špatné příklady,“ dodal Vaněk.

Stream.cz chystá od 13. května hraný seriál Žrouti jehož terčem jsou pořady o vaření, již zmíněný Luxus na talíři a Vaříme s Mírou, a nevraživost mezi kuchaři, kteří v nich vystupují. Jde v něm o prolínání fikce
s realitou okořeněnou notnou dávkou černého humoru.

Foto: Herminapress

reklama

reklama