Krásné missky dováděly v Aspenu! Která je hezčí, Češka nebo Slovenka?

Česká Miss NIKOL ŠVANTNEROVÁ (23) a Miss Universe Slovenské republiky DENISA VYŠŇOVSKÁ (20) se poznaly v prosinci na světové soutěži Miss Universe v Las Vegas a staly se z nich nerozlučné kamarádky. Společně vyrazily na dámskou jízdu do slovenského Aspenu, lyžařského střediska Donovaly.

Užívaly si nejen zimních radovánek, ale také v hotelovém spa Residence Donovaly, kde ukázaly svá dokonalá tělíčka v plavkách. Má hezčí tělo královna krásy Česka nebo Slovenska? A máme tady opět mezinárodní souboj! 180 centimetrů vysoká česká kráska s mírami 88-60-90 je velkou sportovkyní, v dětství se věnovala atletice, denně běhá a v posilovně maká, aby měla na břiše pekáč buchet, její slovenská kamarádka si drží postavu hlavně díky zdravé stravě. „Doma vařím samé zdravé věci, hodně jím ovoce. Posilovna mi nic neříká, ale v létě jezdím hodně na kole a hraji různé sportovní hry,“ říká Denisa, která se při výšce 176 centimetrů pyšní mírami 85-62-88.

Modelingu se obě věnují od patnácti let. Nikol pracovala hodně v zahraničí, Denisa se modelingu věnuje na Slovensku. „Nikdy jsem nevycestovala, prioritou pro mě byla škola,“ vysvětluje. Obě jsou zadané. Švantnerová chodí už dva roky s teplickým fotbalistou Jakubem Horou, Vyšňovská má více jak rok přítele Martina. A jak si společný víkend užily? „Bylo to super, obrovská legrace. Denisa je moje krevní skupina a těšíme se, až se zase uvidíme. Je to trošku náročnější, protože bydlí až v Prievidze, takže si spíš budeme užívat víkendy jako teď. Už jsme se domluvily, že se do Donoval vrátíme 20. února, kdy se zde koná obrovská párty na sněhu Winter family day, tak si to tu užijeme i s rodinami,“ dodala Švantnerová, která se v Donovalech náhodně potkala během víkendu se zpěvákem Marianem Vojtkem, který má nedaleko v Bánské Bystrici rodinu.

Foto: winter-family-day.sk

reklama

reklama