Další šok! Místo gratulace k narozkám Perkausová tátu seřvala jako malého kluka!

Jak jsme vás včera informovali, moderátorka Top Star magazínu EVA PERKAUSOVÁ (21), zřejmě na příkaz matky, „zapomněla“ pogratulovat svému otci k narozeninám. Toho to samozřejmě mrzelo a když jsme mu zavolali, o své pocity se s námi podělil.

Chtěli jsme tak trochu donutit Evu, aby svou chybu napravila. Prostě nám bylo Ladislava Perkause líto, což asi pochopí každý rodič. Není nic horšího, než když se na vás vykašle vlastní dítě. Ale co se dělo po zveřejnění našeho článku, nad tím zůstává rozum stát! Nedalo nám to, a tak jsme panu Perkausovi zavolali, zda mu Eva alespoň nenapsala textovku a přeci jen nepopřála. Odpověď nás šokovala. „Hned, jak si článek přečetla, tak mi volala. Místo gratulace mi však vynadala, co si to dovoluju, že něco říkám do médií,“ uzemnil nás ochodník se starožtostmi s tím, že se na dceru přesto nezlobí. „Vím, že za vším stojí její bláznivá matka. Moje bývalá žena, která o mě vypráví, jak jsem hrozný a že nic nemám. Tak jsem se naštval a koupil jsem si karbonové kolo, které jsem měl  vyhlédlé. Původně jsem chtěl koupit Evičce dárek, ale dopadlo to jinak.“ Jak je vidět, tak Láďa Perkaus asi není žadnej troškař. Jeho nová hračka je totiž tak trochu mercedes mezi koly a má cenu osobniho auta.

Zajímalo nás také, jestli mu blahopřála alespoň druhá dcera, Monika. „Nene, jen syn Sebastián. Ale od Moniky jsem to ani nečekal. Spojila se proti mě s exmanželem, kterého zároveň nesnáší. On ji okradl a navedl, aby o mě roznášela různé bláboly, jako že jsem bezdomovec, že si od něj půjčuju oblečení apod. Je to opravdu grázl,“ uzavřel Ladislav Perkaus. No Evičko, to ses tedy vážně vyznamenala. Hlavně, že pracuješ v „rodinné televizi“!

Foto: archiv L. Perkause, Herminapress

 

reklama

reklama