Krásná herečka Mottlová ví, jak se rozpálit!

Jedna z nejkrásnějších českých hereček BARBORA MOTTLOVÁ (29), kterou znají diváci nejen ze seriálu Přístav, se ráda rozmazluje. Takhle romanticky se v sychravém večerním počasí zahřívala. Ve venkovní lázni plné horké vody si přímo pod hradem Karlštejn užívala chvilku volna.

Jak sama přiznává, má ráda teplo. Proto se vydává na dovolené do teplých krajin celoročně kdykoliv jí to její nadupaný diář dovolí, chodí na blahodárnou bikram jógu, která se cvičí ve 42 stupních a ráda se vyhřívá v kádi, která i pod širým nebem prohřeje celé tělo. „Natáčení je stále hodně, do toho spousta moderování v plesové sezóně a díky tomu i ponocování a tak se musím trošku odměnit a odpočinout si. Čím dál tím víc jsem romantičtější a poživačnější a tohle místo mě naprosto uchvátilo“ vysvětluje Mottlová.

Jen jedna sklenička ale naznačuje, že si Mottlová romantiky užívá sama. Stále se spekuluje, jestli je tahle vnadná herečka a moderátorka k mání nebo ne. Prozradila nám, že se kolem ní jeden muž točí už skoro rok. Je to cizinec a vztah na dálku Báře zrovna dvakrát nevyhovuje. „Vídáme se a je nám spolu hezky. Uvidíme, jestli se náš vztah prohloubí, nebo se rozplyne. To se samo nějak vyvrbí. I když ten rok už je nějaká dobička“ svěřila se s úsměvem herečka, která neprozradila žádné naděje ani rezignaci nad vztahem na dálku. Chcete okusit stejné romatiky, jako Bára Mottlová? Cafe Bar & Restaurant Stodola je tu pro vás! Více informací najdete na facebookové stránce Cafebarstodola.

Foto: Cafe bar & restaurant Stodola

 

reklama

reklama