Konečně krásná. Ester Sátorová se ukázala tak, jak ji chceme vidět každý den!

No už bylo na čase. Modelka Ester Sátorová se konečně ukázala taková, že se nebojíme o její zdraví, ale naopak žasneme nad její krásou. Že by konečně pochopila, že fotky s vylezlými žebry nejsou sexy?

ESTER SÁTOROVÁ (24) nám v poslední době přidala opravdu až moc hubená. Na mnoha fotkách to už vypadalo na začínající anorexii a bylo jasné, že je tu poměrně blízko závažný životní problém. Modelky sice často mají k podobným nemocem blízko, ovšem právě proto je třeba si dávat pozor.

Sátorová je stále hodně hubená, ale vypadá to, že propad své váhy začala řešit. Její poslední snímek na Instagramu totiž ukazuje, že to přeci jenom snad nebude tak hrozné. Opravdu jí to moc sluší a bezesporu na ní její partner Tomáš Berdych může v podobném stavu oči nechat.

Tak snad má česká modelka vše pod kontrolou a už nehodlá dál hubnout. Byla by škoda, kdyby nám z ní nic nezbylo a nemohli bychom se její krásou kochat během tenisových zápasů Tomáše Berdycha. Její krása totiž v poslední době značně zastiňuje pohlednost tenistovi hry, která je velmi špatná…

Foto: sociální sítě

reklama

reklama

Konečně krásná. Ester Sátorová se ukázala tak, jak ji chceme vidět každý den!

reklama