Finková, Issa, Drobný, Krampol, Elis: VIPky míří do Tunisu!

Marcela Březinová, Sámer Issa, Linda Finková, Elis, Martin France, to je jen zlomek osobností, které odjedou v květnu na pozvání Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch obdivovat krásy Tunisu. Na akci V.I.P. Tunisko s českými celebritami a připravený bohatý program se známé osobnosti velmi těší.

„Já jsem opravdu takový dovolenkový typ, který jen aktivně leží na pláži, aktivně spí a aktivně si užívá nicnedělání. A tohle je šance zažít skvělou dovolenou, vykoupat se v moři a ještě poznat krásnou zemi,“ libovala si zpěvačka Linda Finková.

Volna a odpočinku od muziky se nemůže dočkat i mladá zpěvačka Eliška Mrázová. „Máme naprosto úžasně sestavený program. Poznáme a zažijeme toho v Tunisu opravdu hodně, od památek, přes koupání a vodní sporty až po nakupování. Každý si najde, co ho zajímá a baví,“ řekla Elis.

Zpěvák Milan Drobný se těší, že bude cestovat spolu s kamarádem Krampolem. „Jirka Krampol nemohl dnes na Setkání s Tunisem přijít, nedostal propustku z důchoďáku. Do Tunisu ale určitě s námi odletí a tam si to užijeme,“ vtipkoval Milan Drobný a pokračoval, „na Tunis mám jen ty nejlepší vzpomínky. Byl jsem tam asi před deseti lety a na podobném zájezdě Za tenisem do Tunisu a pamatuji si, že jsem tam ten tenisový turnaj vyhrál. Teď sice tenis hrát nebudeme, ale i tak to bude fajn.“

Tuniského večera v hotelu Jalta se zúčastnil i velvyslanec Tuniské republiky pan Selim Hammami. Přítomní hosté mohli ochutnat něco málo z pestré tuniské kuchyně a pokochat se tuniskou módou.

Foto: Herminapress

reklama

reklama