Kerestešová: Všichni řeší naši svatbu, jen my ne!

Herečka ANDREA KERESTEŠOVÁ (31) a její přítel Mikuláš se nad otázkou svatby jen usmívají. Jak oba svorně tvrdí, veselka není otázka dne nebo týdne, ale možná, kdoví, vzdálenější budoucnosti.

Je to téma, které jde kupodivu tak nějak mimo ně. „Víte, co všechno jsme se dočetli o našich zásnubách, svatbě, potomcích? Kolik zaručených zpráv? Jsou to ovšem jen dohady a spekulace. Docela se nad tím i bavíme. Ano, je nám spolu krásně, máme se rádi, ale nic víc ani nic méně neřešíme. Bude svatba? Bude! Když ne, vůbec nic se nestane. Nepotřebujeme na náš vztah glejt a oddávajícího úředníka. Co se má stát se prostě stane a kdy nebo kde je pro dva lidi, kteří se mají rádi, úplně zanedbatelné,“ usmívá se Andrea.

A co je tedy čeká v nejbližší době? „Jedeme do Košic k Andreiným rodičům, zúčastníme se i zdejšího filmového festivalu, pak bychom rádi vyjeli na nějaký čas na chalupu do jižních Čech za relaxem, koupáním a pohodou. O zahraničí zatím neuvažujeme, ale necháváme tomu čas. Moře je fajn, ovšem netrváme na pobytu v cizině. Prostě, uvidíme,“ doplnil svou přítelkyni Mikuláš, který ji doprovodil na křest knížky Michaely Klevisové Štěstí je zadarmo.

Jako kmotru si Kerestešovou autorka povídkového dílka nevybrala náhodou. „Jsou to příběhy o kočkách. Samozřejmě těch čtyřnohých. Já sama mám doma tři a byly mi inspirací, a také vím, že i Andrejka má tahle přítulná zvířátka v oblibě, takže jsem ji požádala o kmotrovství a ona přikývla. Ona se stará o dvě kočky, takže ví, co se s nimi dá zažít a užít,“ vysvětlila účastníkům slavnostního aktu Michaela Klevisová a pak spolu s další kmotrou, herečkou Kristýnou Kociánovou, vyslaly kočičí povídky mezi čtenáře.

Foto: Herminapress

reklama

reklama