Když to rozbalí profík: Zacvičte si s plavcem Honzou Mickou

Jedinečný projekt „Hni se“, který můžete vidět pravidelně v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli na televizní stanici SPORT 5 už představil celou řadu známých tváří, které milují pohyb. Tentokrát se však úplně poprvé můžete těšit na profesionálního plavce. A dámy, Honzu Micku si nenechte ujít!

Na olympijských hrách v roce 2012 v Londýně byl Jan Micka nejmladším českým olympionikem. Dnes je mu pětadvacet a nutno říct, že vyzrál. Nejen jako sportovec, o čemž se můžete přesvědčit už v neděli 26. dubna v osm hodin ráno na SPORT 5. Cvičitelka Eva Behenská, která je například autorkou projektu Skvěle v těle udělala dobře, že si pozvala právě jeho. Zatímco předchozí díly byly pastvou pro oči zejména pro pány, jelikož si dorazily zacvičit sexy modelky, tentokrát si přijdou na své i dámy. Protože, co si budeme povídat, Honzova postava je zkrátka v podstatě dokonalá. 

Ale samozřejmě s pořadem „Hni se“ chceme nejen koukat, ale hlavně cvičit! I toho si i tentokrát užije dost a dost. Výhodou zůstává fakt, že nepotřebujete žádné speciální náčiní ani vybavení malé posilovny. Vystačíte si s tím, co máte doma. Což je skvělé nejen pro dny, kdy se život pomalu vrací do normálních kolejí, ale pro jakýkoli den následující. Není nic lepšího, než si pořádně protáhnout tělo! 

Na koho se můžete těšit dál
27. dubna – Martin Michek
29. dubna – Olga Roučková
1. května – Violeta, Dina, Darja

reklama

reklama