Jak maká Mr. Dakar Michek? Podívejte se na SPORT 5

Český závodník Martin Michek dojel na letošní Rallye Dakar na skvělé třiadvacáté příčce mezi motocyklisty, skončil dokonce jako třetí nejlepší nováček. Stejně jako nás ostatní i jeho zasáhla koronavirová krize, respektoval doporučení vlády a pokud možno nevycházel ven. Jak se ale alespoň trošku protáhnout?

Díky televizní stanici SPORT 5 si můžeme pravidelně zacvičit doma, nepotřebujeme k tomu žádné složité náčiní blížící se vybavení posiloven. Právě naopak, bohatě stačí to, co máte doma pěkně po ruce. Cvičitelka Eva Behenská, která je mimo jiné autorkou programu Skvěle v těle, si do studia pravidelně zve osobnosti z řad showbyznysu, sportu apod. V pondělí 27. dubna dorazí právě Mr. Dakar Martin Michek a vy si s ním můžete zacvičit už v 8 ráno. Nemusíte se bát, že by vám něco uniklo, SPORT 5 totiž pokrývá téměř 100 procent území České republiky.

Není lepší vstup do nového dne, než si hezky protáhnout tělo. Jak Eva Behenská, tak i Martin Michek jsou v tomto ohledu samozřejmě osobami povolanými, sport je jejich každodenním chlebem. Všechny cviky však udělají na míru i nám, pro které je minimálně zpočátku pohyb spíš boj. Nezapomeňte si tedy v pondělí v osm ráno naladit stanici SPORT 5, bude to stát za to.

Na koho se můžete těšit dál
29. dubna – Olga Roučková
1. května – Violeta, Dina, Darja
3.května – Petr Vojnar

reklama

reklama