To jsou věcí! Pazderková přiletěla na natáčení raketou!

Herečka a zpěvačka IVA PAZDERKOVÁ (36) opovrhla tradičními dopravními prostředky a na natáčení dalších dílů seriálu Mazalové, které se na obrazovce objeví v příštím roce, dorazila do studia ČT na Kavčích horách raketou.

Pak, že nejde věci dělat originálně. „Já, jako úplný nováček v Mazalech, jsem se nechtěla zpozdit. Jsem tady coby experimentální vědkyně a nepřiletěla jsem z dovolené, ale z budoucnosti něco udělat a něco předělat. U nás v budoucnosti máme všechno jinak, tak se budu snažit o totéž i tady. A raketou létám ráda. Mám řidičák na tenhle starší typ, který je podobný částečně Apollu a částečně vznášedlu, které používal při svých vesmírných cestách Ládínek Smolík. Při řazení to sice trošku drhne, ale jinak pohoda,“ s úsměvem vysvětlila Iva, která na nabídku zahrát si v Mazalech kývla okamžitě.

„Strašně moc jsem si chtěla zahrát v seriálu pro děti, podařilo se, mám z toho velkou radost stejně jako moje dvě malé neteře,“ doplnila Iva. Ta má letos už po dovolené, takže se do práce pustila s tradiční vervou.

„Měla jsem čtyři a půl dne volna a užila si je. Byla jsem s přítelem kempovat ve Švýcarských Alpách. Takže jsme se zvládli koupat v údolí při třiceti stupních nad nulou a koulovat se ve čtyřech tisících metrech nad mořem při bodu mrazu. Prostě paráda, za čtyři a půl dne jsme si tam vpodstatě prožili všechna čtyři roční období,“ dodala Iva Pazderková a šla si s kolegy přiťuknou při příležitosti první klapky seriálu Mazalové II.

Stejně jako v předchozích dílech se i v nových příbězích objeví staří známí, třeba partička strašidel, která včera na Kavčích horách točila – rytíř Theobald Babka Pavla Kříže, paní Albína ze Šamberka, neboli Jana Bernášková, alchymista Balone, kterého hraje Matouš Ruml nebo Veronika Kubařová coby Sněhurka. Chybět samozřejmě nebude povedená Mazalovic rodinka a řada dalších známých i nových postav a postaviček.

Foto: Herminapress

reklama

reklama