Jovanka Vojtková: Mám sbaleno, rodit mohu každým dnem!

Termín narození druhého potomka má stanoven na 9. července, ovšem jak JOVANKA VOJTKOVÁ (37) prozradila, miminko přijde na svět určitě mnohem dříve. Je prostě v napjatém očekávání věcí příštích. Pohlaví jak ona, tak i taťka Pepa úzkostlivě tají, malý synek Adámek by si ovšem přál brášku.

Zda se mu to splní, toť otázka. „Mám pro jistotu sbalenou tašku, protože opravdu rodit mohu každým dnem. Úspěšně jsem překonala 36 týden, jsem v sedmatřicátém, takže to těžší období je za mnou a teď už jsem v absolutní pohodě. Všichni se na přírůstek strašně moc těšíme,“ svěřila se Jovanka, která přišla, samozřejmě s manželem a Adámkem do crepérie U slepiček, předat Vlaďce Erbové „umělecky ztvárněný“ kočárek, který bude spolu s dalšími čtyřmi v červenci vydražen a výtěžek půjde na občanské sdružení Vlaďka dětem na pomoc malým pacientům a jejich rodinám.

„Do téhle akce jsme šli rádi a hned kývli. Mohli jsme ten kočárek pomalovat sami, ale alespoň v mém případě, kdybych se pustil do malby, byl by absolutně neprodejný. Tohle umění jen prošlo kolem, ale vůbec mě nezasáhlo, takže když něco nakreslím, sám někdy nevím, co to je a nestranný divák je úplně mimo. Proto jsem nechal tohle vozítko zkrášlit výtvarníkem Martinem Zhoufem, který nám dělá obaly na cédéčka. On je zárukou, jak sami vidíte, že kočárek bude pro dražitele zajímavý a vydraží se za slušnou částku. A mimčo, které v něm spočine, bude rocker nebo rockerka. Po mě, tedy autorovi námětu. A na památku jsme připojili všichni tři i autogramy,“ vysvětlil Pepa Vojtek a s chutí zapózoval spolu s Jovankou a Adámkem u dětského „příbližovadla.“

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama